Вараські рятувальники провели для дітей пізнавальну та цікаву екскурсію пожежно-рятувальною частиною та напередодні канікул нагадали про «літні» правила безпеки

8 червня до рятувальників 12-ої державної пожежно-рятувальної частини міста Вараш в гості завітали учасники табору літнього дозвілля Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Під час екскурсії вогнеборці показали дітям пожежні автомобілі, які знаходяться на озброєнні в підрозділі, захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг та пожежно-технічне оснащення для гасіння пожеж та рятування людей, а також розповіли, що та в яких випадках використовується. Користуючись нагодою працівники Служби порятунку нагадали дітям про «літні» правила безпеки, як от безпека в побуті, на воді, на природі, дії при пожежі, при виявленні вибухонебезпечних предметів, тощо.

Школярі залюбки та з ентузіазмом ознайомилася із «озброєнням» пожежних-рятувальників, охоче фотографувались поруч з пожежною технікою, мали змогу посидіти в кабіні пожежних автомобілів, роздивитись костюми, в яких працюють пожежні та ін. Рятувальники детально розповідали дітям про свою працю та відповідали на їхні численні питання.

Екскурсія видалися дуже цікава, а головне корисна для дітей, адже дала можливість познайомити їх з професією пожежного-рятувальника та навчити безпеці життєдіяльності.

Діти щиро подякували за цікаво проведений час та пообіцяли дотримуватись правил безпеки, яких їх навчили рятувальники.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області