Увага! конкурс!

Громадська організація “Центр підтримки громадських ініціатив “Чайка”  з червня по листопад 2021 року реалізує проєкт “Посилення ефективності застосування спеціальних заходів щодо протидії домашньому насильству в новостворених районах Рівненської області”  в межах проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Одним із заходів проєкту є навчання для фахівців, які будуть працювати з особами, які вчинили домашнє насильство по програмам для кривдників.

До участі запрошуються практичні психологи, психотерапевти, та психіатри, які представляють суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Кількість учасників є обмеженою, тому буде здійснено відбір, зважаючи на досвід роботи та мотивацію кандидата/тки, яку буде зазначено у реєстраційній формі.

Участь у тренінгу безкоштовна для учасників.

Відібраним в результаті конкурсу учасникам буде надіслано інформацію про  час та місце проведення тренінгу. Учасники, які будуть запрошені на тренінг повинні бути готові навчатися чотири дні підряд   13,14,15 та 16 липня у м.Рівне (одна група) або 27,28,29,30 липня м.Сарни (друга група).Транспортні витрати не відшкодовуються.

Прохання реєструватися до 10 липня включно (перша група, учасники , які проживають на території Рівненського та Дубенського районів) і до 23 липня  (друга група, учасники, які проживають на території Вараського та Сарненського районів).

Реєстраційна форма за посиланням: https://forms.gle/G8Am2w8dXyzM3oFQ9