У Вараському районі вимушеним переселенцям надають психологічну допомогу

2909 внутрішньо переміщених осіб проживає наразі у Вараському районі. Усі вони забезпеченні харчуванням та предметами першої необхідності. Діти мають можливість долучитися до навчального процесу в освітніх закладах  району, а батьки влаштуватися на роботу.

З метою допомоги сім’ям вимушених переселенців у Володимирецькому ліцеї «Колегіум» створено пункт психологічної допомоги. Батьки та діти у разі необхідності можуть звернутися за психологічною підтримкою та допомогою.

Пункт працює з понеділка по п’ятницю з 09.00-17.00 год. за адресою:

смт. Володимирець, вул. Миру,4. Кабінет психологічної служби Володимирецького ліцею «Колегіум». Тел. (03634) 2-38-22.

З 1 березня при Вараській міській раді розпочав працювати центр психологічної підтримки населення, у штаті якого працюють 18 профільних спеціалістів. Служба психологічної підтримки працює безкоштовно,  24/7 та анонімно, сюди можуть звертатися місцеві дорослі і діти, а також вимушені переселенці прибувші з окупованих територій України.

Служба психологічної підтримки виконавчого комітету Вараської міської ради – розміщується у Палаці культури (каб.46, навпроти каси). Номер телефону ЦІЛОДОБОВОГО ЗВ’ЯЗКУ: 098-488-96-88.

Також можна телефонувати на цілодобову гарячу лінію психологічної підтримки, яка працює на Рівненщині, за номером: 0 800 400 378.

Крім того,  в Україні працює цілодобова платформа психологічної допомоги “Розкажи мені”. Задля отримання безкоштовної конфіденційної допомоги, потрібно лише стисло описати свій запит і залишити заявку на сайті https://tellme.com.ua/.