У Вараському районі відзначили та висловили вдячність захисникам, волонтерам та представникам місцевого самоврядування

7 грудня начальник Вараської РВА Людмила Мариніна разом з головою Вараської райради Ярославом Березюком та командиром 104 бригади територіальної оборони Олександром Цисем відзначили та висловили вдячність нашим захисникам, волонтерам та представникам місцевого самоврядування.

Ці три дати поєднані в одне ціле з 24 лютого.

З того часу весь світ побачив як українці стали одним єдиним українським фронтом.

Наші мужні воїни відважно боронять нашу країну, нашу свободу і кожного з нас. Вони довели, що ЗСУ – найсильніша армія світу.

Низький уклін та вдячність кожному захиснику і вічна Слава загиблим Героям.

З перших днів війни на допомогу армії та людям, які постраждали від військової агресії прийшли волонтери – добровольці з великим добрим серцем. В кожному місті і селі, школі і лікарні, в кожній установі – плели, варили, шили, тушкували, пекли, кували, ремонтували, збирали, донатили, купували…..і не зупиняючись жодного дня, везли нашим хлопцям на передову та населенню постраждалих територій.

Серед військових і волонтерів є багато представників місцевого самоврядування: депутатів, представників влади, старостинських округів та виконавчих комітетів, які надійним щитом разом з усією Україною борються за демократичні цінності і свободу, за незалежність і рідну землю, допомагаючи нашій армії і наближаючи Перемогу

“Щиро дякую кожному із вас,

боронить хто, і хто допомагає,

Хто молиться щодня за нас –

Ми спільно Перемогу наближаєм”,- зазначила Людмила Мариніна.

Разом – зможемо

І Переможемо