У Вараському районі удосконалюють структуру територіальної оборони

 29 липня 2021 року Президент України Володимир Зеленський підписав закони «Про основи національного спротиву» та про зміни до Закону «Про чисельність Збройних Сил України». Відтак, сили територіальної оборони (ТрО) стають окремим родом сил ЗСУ.

Війська ТрО залучатимуться для надання допомоги у захисті населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій.

17 серпня голова Вараської РДА Анатолій Рижий, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козярець, Володимиренцький селищний голова Василь Ковенько, радник голови райдержадміністрації Дмитро Андрєєв, представники Вараського районного територіального центру комплектування  та соціальної підтримки з метою визначення місця розташування підрозділу сил територіальної оборони у Вараському районі, здійснили виїзд на територію колишнього учкомбінату, що знаходитья на околиці смт Володимирець. Було здійснено огляд будівлі та проаналізовано відповідності спеціальним вимогам до приміщень для розташування військових частин.

За результатами виїзної наради визначено постійне місце дислокації окремого батальйону територіальної оборони ВЧ А7073.