У  Вараській  РВА пройшла нарада щодо організації ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

30 червня під головуванням начальника Вараської РВА Людмили Мариніної, за участі заступників голови райдержадміністрації, представників Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області, керівників та працівників структурних підрозділів районної військової адміністрації пройшла  нарада щодо організації ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у районі спричинених військовими діями.

«Ми повинні бути готовими до будь-яких подій, що можуть виникнути на території нашого району, налагодити алгоритм роботи та чітку взаємодію, щоб мати план дій для подолання надзвичайних ситуацій. Звертаюся до всіх жителів району –  не ігнорувати сигнал тривоги та дотримуватися правил безпеки при отриманні сигналу повітряної тривоги», – наголосила Людмила Мариніна».

За підсумками наради узгодили алгоритм дій з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в наслідок обстрілів та ракетних ударів, порядок розгортання штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, визначено відповідальних за напрямками роботи та надані відповідні доручення.