У Вараській РВА обговорили взаємодію органів місцевого самоврядування з спеціалізованими службами цивільного захисту на випадок надзвичайних ситуацій

13 липня під головуванням начальника Варської районної військової адміністрації Людмили Мариніної відбулася чергова робоча нарада з керівниками територіальних громад за участі голови районної ради Ярослава Березюка та представників підрозділів ДСНС та спеціалізованих служб цивільного захисту.

Головною метою проведення наради було питання взаємодії органів місцевого самоврядування з спеціалізованими службами цивільного захисту на випадок надзвичайних ситуацій

Важливу увагу було приділено питанням матеріально-технічного забезпечення, виконання завдань та заходів територіальної оборони та заходів мобілізаційного періоду кожної громади і району в цілому. Зокрема, забезпечення резервними засобами зв’язку та паливно-мастильними матеріалами.

Обговорили питання безпекових умов та готовності закладів освіти району до нового навчального року та до опалювального сезону в умовах воєнного стану.

За результатами наради були визначені пріоритетні напрямки подальшої роботи та взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та інших представників сектору безпеки і оборони.