У Вараській РВА обговорили важливі питання життєдіяльності району

9 квітня начальник Вараської РВА Людмила Мариніна провела нараду з головами територіальних громад на якій обговорили важливі питання життєдіяльності району:

– Проведення посівної кампанії. Ми повинні використати кожен клаптик землі, посіяти, обробити, зібрати врожай і забезпечити продуктами харчування не тільки свій регіон.

– Фінансові питання територіальних громад. Маємо запустити бізнес і всі підприємства, створювати нові робочі місця і працювати над наповненням бюджетів.

– Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб, яких у районі зареєстровано близько 4 тисяч. Ми зобов’язані допомагати людям, які пережили жахіття війни і залишилися без даху над головою.

– Питання законності і правопорядку. Продовжуємо боротися з незаконною вирубкою лісів, з бурштинокопачами та спекулянтами пального. 200 літрів пального, як нагорода, отримала пожежна команда с Кідри Каноницької громади за сприяння у затримці бензовозу з нелегальним пальним.

– Гуманітарний фронт.Сотні тон відправлених гуманітарних вантажів по всій Україні.

Організація кулінарних хабів та швейних майстерень, допомога армії та виготовлення засобів захисту для бійців, підтримка переселенців та залучення дітей до творчих конкурсів в ім’я перемоги.

Голови територіальних громад поділилися новинами та здобутками. Разом ми творимо нашу історію. Разом наближаємо ПЕРЕМОГУ🇺🇦🇺🇦🇺🇦