У  Вараській РДА пройшло засідання робочої групи із здійснення контролю за організацією безоплатного харчування учнів

31 січня у Вараській РДА піл головуванням  очільниці  райдержадміністрації Людмили Мариніної, пройшло засідання робочої групи із здійснення контролю за організацією безоплатного харчування учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів розташованих на територіях радіоактивного забруднення району.

Під час засідання робочої групи розглянули звернення територіальних громад району щодо ряду порушень, виявлених під час організації гарячого харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козярець ознайомив членів робочої групи із інформацією викладеною у листах щодо порушень, виявлених під час організації харчування дітей в закладах освіти Вараського району.

Начальник Володимирецького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Олександр Петрук наголосив на порядку організації харчування в закладах освіти, дотримання вимог санітарного законодавства та законодавства з питань безпечності та якості харчових продуктів і виконання норм харчування.

В.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Трохимчук проінформував про умови виконання договорів щодо харчування учнів у навчальних закладах освіти та ознайомив з станом проведення процедур закупівель за рамковою угодою по предмету послуги з готування їжі (послуги з годування дітей в закладах освіти).

Голова районної державної адміністрації Людмила Мариніна підкреслила важливість піднятого питання та наголосила про відповідальність за організацію харчування школярів органів влади, місцевого самоврядування, керівників закладів освіти та надавачів послуг  по організації харчування дітей в закладах освіти.

В ході засідання робочою групою було напрацьовано алгоритм дій щодо покращення  організації безоплатного харчування учнів.