У Вараській РДА пройшла нарада з питань здійснення заходів призову на строкову військову службу

16 листопада за участю голови призовної комісії, першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Козярця, головного лікаря КНП «Володимирецька багатопрофільна лікарня» Івана Караїмчука,  голів територіальних громад, представника Першого відділу Вараського РТЦК та СП Володимира Сидора пройшла нарада щодо здійснення заходів призову громадян України на строкову військову службу до ЗСУ  осінню 2021 року.

Юрі Козярець проаналізував проведення осінньої призовної  кампанії в районі,  довів  інформацію про територіальні громади, які краще виконують поставлене завдання та наголосив, яким громадам потрібно посилювати роботу щодо виконання, згідно доведеного плану, осіннього призову 2021 року. Голови та представники територіальних громад доповіли про ситуацію з призовом  в громадах та проблеми, що виникають під час здійсненна заходів призову громадян.

Щодо питання проходження призовниками медогляду та його фінансування  виступив головний лікар Володимирецької багатопрофільної лікарні  Іван Караїмчук.

Підводячи підсумок наради, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козярець закликав присутніх на нараді, спільними зусиллями, в тісній співпраці виконати поставлений для Вараського району план призову до лав Збройних Сил України на жовтень – грудень 2021 року.