У Вараській РДА провели відеоселекторну нараду з головами тергромад щодо стану готовності до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту Вараського району

15 грудня в приміщенні Вараської РДА відбулася відеоселекторна нарада з головами територіальних громад щодо стану готовності до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту (ЗС ЦЗ) Вараського району.

Нараду було ініційовано з метою роз’яснення порядку організації роботи з обліку, утримання, проведення щорічних оглядів ЗС ЦЗ, їх інвентаризіції та приведення захисних споруд у готовність до використання за призначенням.

Також наголосили про налагодження даної роботи з балансоутримувачами ЗС ЦЗ, складання і дотримання термінів проведення комплексних оглядів захисних споруд у 2022 році, а також завершення даної роботи за поточний рік.

До обговорення даних питань по відеозв’язку долучився головний фахівець відділу організації заходів цивільного захисту управління реагування на НС та ОЗЦЗ Головного управління ДСНС України у Рівненській області Богдан Рачковський.

Також було наголошено про інформування громадян про місцезнаходження захисних споруд цивільного захисту та наявності даної інформації на інтерактивній карті, яка має бути розміщена на сайті райдержадміністрації.

Захід провели завідувач сектору цивільного захисту та оборонної роботи Вараської районної державної адміністрації Василь Секретар та начальник відділу організації пожежно-профілактичних заходів та цивільного захисту Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області Андрій Муравинець.