У Вараша відтепер є ще один побратим

Вараш першим серед українських міст-супутників побратався з фінським містом Ловіїса, де також розміщена атомна станція.

Депутати Вараської міської ради на одній із сесій схвалили договір (українською та англійською мовами) про побратимство з містом Ловіїса (Фінляндія). У свою чергу муніципалітет (міська рада) фінського міста також схвалив договір (фінською та англійською мовами) на своєму засіданні.

Співпраця між містами буде ґрунтуватись на основі взаємної вигоди у сфері науки і технологій, зокрема пов’язаної з питаннями та політикою ядерної енергетики, питаннях регіонального розвитку, охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів та їх відтворення.

Окрім цього документ передбачає встановлення дружніх взаємовідносин задля обміну досвідом, контактами, інформацією про промисловість, торгівлю та послуги; сприяння в організації виставок, ярмарків, конференцій та інших заходів. У рамках договору про побратимство плануються візити делегацій міст для підтримки та розвитку започаткованих спільних проєктів та іншої співпраці.

Також важливим пунктом співпраці представники громад міст визначили питання відбудови України та підтримку українців у місті Ловіїса.

Ловійса – одне з двох міст-супутників АЕС у Фінляндії, важливий транспортний та культурний центр.

За матеріалом Вараської міської ради