У сервісних центрах МВС Рівненщини відкрилася фотовиставка «Герої МВС: 200 днів війни»

Майже сім місяців наші захисники мужньо ведуть бій з кривавим ворогом та метр за метром звільняють рідну  землю від зла. Вони охороняють кордони,  розбирають завали, вивозять з-під обстрілів поранених, слідкують за правопорядком. Ризикують власним життям, аби ми щоранку прокидалися під українським небом, працювали за українськими законами, дихали українським повітрям.

Для них «воля», «незалежність» і «державність» — слова, які мають велике значення. Багато українців відчули внутрішню потребу не просто якісно виконувати свої професійні обов’язки на робочому місці, а й часто змінити рід занять і проявити себе як захисники. Про них мало знають, бо їхні подвиги стаються просто зараз, навіть тоді, коли ви читаєте цей текст. Аби про таких достойних людей знали більше, сервісні центри МВС долучаються до поширення інформації. 

Від 15 вересня у сервісних центрах МВС організували фотовиставки та показ відео про героїв, які боронять Україну. Кожен відвідувач може подивитись світлини і прочитати історію наших захисників, поки очікує обслуговування. Інформаційна кампанія є частиною масштабного проєкту «Герої МВС: 200 днів війни».

В Україні традиція розповідати про подвиги тягнеться уже віками ще з часів Київської Русі, коли літописці описували подвиги війська та державні справи. Згодом про звитягу козаків розповідали людям бандуристи та кобзарі уже в іншому –  усному форматі. Таку традицію розповідей може перехопити і нове покоління українців. Зараз використовуємо ті формати, які є актуальними для сприйняття. За посиланням знайдете онлайнлітопис про героїв МВС https://mvs.gov.ua/200-dniv-viini-v-ukrayini

У виставках та на стендах сервісних центрів МВС використано матеріали з великого «літопису» про захисників. Історії різних представників Національної гвардії України, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, працівників Державної міграційної служби України та Головного сервісного центру МВС варті уваги.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області