У Рівненській ОВА обговорили безпекову ситуацію

Сьогодні начальник Вараської районної військової адміністрації Людмила Мариніна взяла участь у  нараді під головуванням начальника обласної військової адміністрації Віталія Коваля щодо питань безпекового середовища в регіоні.

У нараді також взяли участь командувач ОУВ «Волинь», начальник ГУ Нацполіції в Рівненській області, начальник УСБУ області, голова облради, заступники голови ОДА, голови тергромад та представники військових угрупувань.

За словами командувача ОУВ «Волинь» Василя Зубанича, безпекова ситуація на Рівненщині досягається постійним контролем за силами та засобами на території білорусі, а також переміщенням військових по ту сторону кордону. Водночас, кожна громада має бути готовою до оборони, адже війна триває.

Під час наради йшлося про взаємодію населення громад із ДФТГ, військовими та правоохоронцями. Так, у разі виявлення підозрілих чужинців, військових угрупувань чи безпілотників, а також осіб, які цікавляться об’єктами критичної інфраструктури, здійснюють їх фото- чи відеофіксацію, – потрібно одразу повідомити про це відповідні органи. 

На нараді обговорили не лише зовнішню оборону, а й внутрішню безпеку в громадах та інформаційну гігієну. Ворог працює на різних фронтах. Віталій Коваль доручив головам районів та громад області провести роз’яснювальну роботу з цивільним населенням із питань безпекової ситуації та заходів щодо її покращення.

Адже перемога у війні залежить не лише від військових, а й від кожного з нас.