У Рівненській ОДА обговорили ситуацію щодо вакцинації працівників вишів


Перший заступник голови ОДА Сергій Подолін провів нараду щодо стану вакцинації від COVID-19 працівників закладів вищої, професійно-технічної та фахової передвищої освіти.

У зустрічі взяли участь 53 керівники закладів освіти.

Сергій Подолін наголосив на суспільній важливості процесу вакцинації загалом, та в середовищі освітян, зокрема.

«Ми повинні покращити показники щеплення педагогів та зберегти позитивну динаміку вакцинації. Щеплення 80 відсотків працівників дасть можливість уникнути дистанційної форми навчання. А також зберегти фінансовий ресурс держави, який витрачається на лікування хворих з COVID-19, та перенаправити його на покращення якості послуг в закладах охорони здоров’я»,- зазначив Сергій Подолін.

Під час наради було відзначено заклади освіти, у яких стан вакцинації наближений до високого рівня.

Так, серед вищих навчальних закладів найбільше вакциновано працівників у РДГУ – 71,8%, НУВГП – 67%, НУ «Острозька Академія» – 61%.

До позначки 80% наближаються кількість вакцинованих у фахових передвищих закладах: Сарненському педагогічному коледжі РДГУ – 83,3%, Костопільському медколеджі – 75,4%, Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» – 73,3%.

Сягає 70-60% рівень вакцинованих від коронавірусу працівників у закладах профтехосвіти: ВПУ №25 смт Демидівка, ВПУ №22 м.Сарни, Радивилівському професійному ліцеї.

Начальник управління освіти і науки ОДА Петро Коржевський акцентував на важливості інформаційно-роз’яснювальної роботи у закладах освіти регіону, аби всі учасники оcвітнього процесу мали можливість навчатися офлайн.

«Як освітні менеджери, ви, кожен на своєму місці, відповідаєте за створення безпечного середовища у вашому навчальному закладі. Це наша з вами командна робота та спільна відповідальність», – підсумував Петро Коржевський.