У місті Вараш пройшли обласні змагання рятувальних підрозділів Рівненщини

27 жовтня на території спортивно-оздоровчого комплексу 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області у місті Вараш пройшли обласні змагання серед ланок газодимозахисної служби оперативно-рятувальних підрозділів Рівненщини.

Цей захід проводиться щорічно і має за мету, насамперед, підвищення рівня готовності рятувальників до дій за призначенням та покращення професійної майстерності особового складу підрозділів, перевірку фактичного рівня теоретичних знань та практичних навичок газодимозахисників області, повсякденним завданням яких є розвідка, порятунок людей, гасіння пожеж та евакуація матеріальних цінностей з непридатного для дихання середовища.

Начальник Вараської РВА Людмила Мариніна виступила з вітальним словом перед присутніми командами вогнеборців та вручила нагороди переможцям змагань. Також очільниця району оглянула нову рятувальну техніку.

Участь у змаганнях взяли понад 160 рятувальників з 32 пожежно-рятувальних підрозділів області.

Цьогорічна програма змагань складалася з двох етапів, які виконувалися на час. З початку учасники проходили пожежний кросфіт. Під час другого етапу вогнеборці в складі ланки ГДЗС проводили пошук умовного потерпілого у задимленому підвальному приміщенні зі складним плануванням та його евакуацію в безпечну зону.

Найкращою ланкою ГДЗС обласних змагань, яка витратила найменше часу на виконання всіх вправ, стала команда газодимозахисників 22-ї державної пожежно-рятувальної частини ВП “РАЕС”, друге місце вибороли бійці 25-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Рівне, замкнули трійку призерів рятувальники 23-ї державної пожежно-рятувальної частини ВП “РАЕС”. Усі переможці отримали кубки та почесні грамоти ГУ ДСНС.

Серед пожежно-рятувальних підрозділів Вараського району найкращі результати показали володимирецькі рятувальники 11-ої державної пожежно-рятувальної частини, увійшовши в п’ятірку найкращих в області.