Цими вихідними на Рівненщині знову працюватимуть 5 центрів вакцинації


Питання вакцинальної кампанії від COVID 19 в Україні сьогодні обговорили під час селекторної наради із МОЗ. У студії Рівненщини працювали перший заступник голови РОДА Сергій Подолін та координаторка із вакцинальної кампанії Олена Гандзюк.

Зокрема, обговорили основні  питання вакцинації, забезпечення логістики (постачання, розподіл та збереження вакцин), роботи центрів вакцинації та пунктів щеплень.

Сергій Подолін повідомив, що цими вихідними на Рівненщині знову працюватимуть 5 центрів вакцинації –у Рівному на базі обласного клінічного лікувально-діагностичного центру з 9 до 18 год. (субота, неділя); у Вараші – на базі спеціалізованої школи № 3 з 9 до 15 год. (субота); в Дубно – на базі будинку дітей та молоді з 9 до 15 год. (субота, неділя); у Сарнах працюватиме два центри – на базі спорткомплексу «Сарни – Арена» та МБК «Залізничник» з 9 до 15 год. (неділя).

Олена Гандзюк додала, що наразі у Рівненській області діє 122 пунктів щеплення. Імунізують вакцинами  CoronaVac, AstraZeneka, Comirnaty/Pfizer-BioNTech. Вакцину AstraZeneka використовують лише для другого щеплення, а вакцинами CoronaVac  та Comirnaty/ Pfizer-BioNTech роблять і перше, і друге щеплення.

Загалом від COVID-19 на Рівненщині вакциновано понад 80 тисяч жителів.