Волонтери з Локницької громади доставили гуманітарну допомогу на Схід України

Волонтери церкви Християн Віри Євангельської села Радове доставили гуманітарний вантаж  військовим та мешканцям м. Костянтинівка Донецької області – 75 метрів кубічних паливних дров.

Також, волонтери відвезли  військовослужбовцям – землякам, що несуть службу  в районі Курахово, три тонни вантажу, що збирали в Кухченському старостинському окрузі (с. Кухче, с. Радове, с. Новосілля), а саме: тушонки, ковбаси, сало, окопні свічки, різну випічку, хліб, фрукти, консервацію, овочі, солодощі, тощо.

Збір коштів на допомогу захисникам з Локницької громади, які знаходяться на Сході України,  організували дівчата-волонтери з села Кухче серед мешканців населених пунктів Кухче, Радове, Новосілля. 7 тис. грн. передали щедрувальники та 1 тис. грн. передали працівники КЗ «Кухченський ліцей». На зібрані кошти закупили дві туші свинини,  з яких приготували тушонки, ковбаси, закрутили в банки сала. Крім того, виготовили багато окопних свічок, напекли смаколиків, також, із зібраних коштів придбали паливо.

Вся волонтерська команда, що організувала збір та доставку гуманітарного вантажу, висловлює вдячність мешканцям Кухченського старостинського округу за небайдужість та бажання допомогти потерпілим від російської агресії на Сході України та військовослужбовцям ЗСУ.

Разом до Перемоги!