Символом єдності став проєкт «Енергодар – це Україна»

Творчий проєкт Енергоатома «Енергодар – це Україна!» на підтримку працівників Запорізької АЕС об’єднав близько 100 дітей та дорослих з міста-супутника Рівненської АЕС. Цей проєкт продемонстрував справжнє єднання українців проти агресії з боку росії.

З моменту захоплення російськими окупантами Запорізької АЕС пройшов майже рік. Увесь цей час, попри психологічний та фізичний тиск з боку рашистів відважний персонал електростанції намагається тримати на належному рівні ядерну та радіаційну безпеку енергетичного об’єкта. Задля підтримки запорізьких атомників організовано творчий проєкт з образотворчого мистецтва «Енергодар – це Україна!» серед мешканців міст-супутників українських АЕС.

Наразі проведено перший – відбірковий етап проєкту. До нього долучилися близько ста художників та аматорів Вараської територіальної громади, які створили змістовні малюнки у жанрах живопису та графіки. Кращі з робіт відібрано до участі у другому етапі проєкту – національному. Такими стали 38 найбільш креативних й оригінальних творів. Їх створили 25 школярів Вараських та Сопачівського ліцеїв, а також 15 дорослих, серед яких працівники Рівненської АЕС, освітяни, керівники творчих гуртків і професійні художники. Зокрема відгукнулася й більшість митців міста Вараш. За словами керівників гуртків Палацу культури РАЕС та вчителів, кожен з учнів намагався висловити свої почуття емпатії мешканцям окупованого міста-супутника Запорізької АЕС.

Визначення призерів національного етапу проєкту відбудеться наприкінці лютого в Києві. Автори робіт-переможців отримають пам’ятні подарунки від керівництва Компанії та її профспілкового комітету, а роботи будуть розміщені у друкованій та іміджевій продукції Компанії.

Юлія Кулаєва