Співробітники сервісних центрів МВС Рівненщини виявили двигуни, які розшукував «Інтерпол»

Шукали по всій Європі. Мотоцикла з краденим двигуном допомогли розшукати працівники сервісного центру МВС Рівного. Бажане придбання  «Kawasaki», обернулося для громадянки неприємним сюрпризом. Під час реєстрації двоколісного, адміністратор сервісного центру МВС виявив, що двигун даного транспортного засобу знаходиться у міжнародному розшуку «Інтерпол».  

Окрім двигуна до мотоцикла, «Інтерпол» розшукував  крадений двигун і до автівки, який знайшли на «Mercedes-Benz Sprinter». Саме цей транспортний засіб хотіли перереєструвати у сервісному центрі МВС Сарн. Новий власник автомобіля навіть і не підозрював, що даний двигун перебуває у міжнародному  розшуку. Про неприємність йому повідомив працівник сервісного центру МВС, який перевіряв автомобіль по базах. Аналогічний випадок трапився у сервісному центрі МВС м. Дубно.  Тут, під час перереєстрації  «Opel Combo» виявили, що автівка з краденим двигуном і його розшукував «Інтерпол».

Від початку року це вже шостий випадок, коли співробітники сервісних центрів МВС Рівненщини виявляють транспортні засоби з краденими двигунами, які перебувають у розшуку «Інтерпол». Зазначимо, що 3 таких випадки виявили саме у вересні.

Про дані  події відразу повідомили у поліцію.

Аби уникнути неприємностей під час купівлі транспортного засобу не соромтеся поцікавитися, як довго у продавця автомобіль;  звертайте увагу, чи не має у свідоцтві про реєстрацію відмітки про обмеження, якщо це кредит або розстрочка, то у продавця повинна бути довідка про їх погашення. Не рекомендується купувати автівку за  дорученням, в будь-який  момент його можна анулювати. Звертайте увагу на кузов та днище автомобіля, особливо на стан лакофарбового покриття.

Опісля, необхідно звернутися разом з продавцем в будь-який сервісний центр МВС незалежно від місця реєстрації авто. Адміністратор перевірить транспортний засіб по базах даних, після чого можна відразу заключити договір купівлі-продажу, який є безкоштовним у сервісних центрах МВС. Ці поради допоможуть вам вберегтися від неприємних сюрпризів після купівлі транспортного засобу.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області