Спілкувалися з освітянами та медиками

10 вересня з метою продовження проведення роз’яснювальної роботи щодо важливості вакцинації, про можливий перехід району в жовту зону та наслідки цього, заступник голови Вараської РДА Віктор Кушнерук та начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Мельник відвідали заклади медицини, освіти,  Зарічненської та Локницької територіальних громад.

Зокрема Віктор Кушнерук працював у Локницькому, Кухченському та Кутинському ліцеях, Храпинській гімназії, відвідав у  амбулаторію загальної практики сімейної медицини у                  с. Локниця.

Павло Мельник проводив зустрічі з колективами у Бродницькій гімназії, Вичівському та Серницькому ліцеях.

З колективами закладів проведено змістовні бесіди та обговорено проблемні питання, інформація доведена до освітян та медиків була позитивно сприйнята.

Нагадуємо, у Вараському районі діють, центр вакцинації у м. Вараш  та 11 пунктів щеплень.  Щеплення роблять усім бажаючим. Усі, хто приходить, безоплатно отримують вакцину. Якщо відсутня декларація із сімейним лікарем, то людина підписує її на місці. Долучайтесь до вакцинації, подолаємо коронавірус разом!