Названо школи, що перейшли на дистанційне навчання

У  зв’язку  із вкрай негативною тенденцією  поширення епідемії COVID-19 15 вересня 2021 року пройшло  засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараського району. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, (зі змінами),  районна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення, у якому рекомендувала закладам освіти із  критично низьким рівнем вакцинації перейти на онлайн-навчання.  Прийняли такі рекомендації, аби захистити в першу чергу дітей.  Адже темпи поширення коронавірусу стрімко зростають, як і кількість летальних випадків. Тому заклади, де вчителі не вакциновані, мають перейти на дистанційне навчання. Решта навчальних закладів  працюватиме у звичному режимі.

Таким чином на дистанційне навчання вже перейшли школи Рафалівської та Полицької територіальних громад, в разі недосягнення показника вакцинації 80% працівників, такі школи перейдуть на онлайн навчання з понеділка.

Саме в цих громадах відсоток вакцинованих вчителів найменший. Тому голови громад мають негайно відреагувати на критичну ситуацію та у найкоротші терміни прийняти рішення щодо переведення таких закладів на дистанційну форму навчання.

Перехід шкіл на дистанційну форму навчання – в першу чергу це відповідальність голів громад, директорів, працівників шкіл та садочків, які ставлять під загрозу здоров’я учнів та їх батьків  відмовляючись вакцинуватися, спираючись на добровільність щеплення та інші причини. Адже перехід шкіл на онлайн навчання викличе багато незручностей для батьків, дітей та вчителів.