Рівненські переможці Олімпіади в Токіо отримають гроші на квартири. Область виділила 2,5 мільйони гривень


Сьогодні депутати облради підтримали ініціативу голови Рівненської ОДА Віталія Коваля щодо додаткової винагороди переможцям Олімпіади – Михайлу Романчуку та Олегу Омельчуку.

Так, за здобуття медалей на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх в Токіо передбачені кошти спортсменам Рівненщини з обласного бюджету:

  • Михайлу Романчуку за друге та третє місця – 1,5 млн грн;
  • Олегу Омельчуку за третє місце – 1 млн грн.

«За ці кошти хлопці зможуть придбати обіцяні владою квартири. Ми пишаємося нашими спортсменами і щиро сподіваємося, що вони відчувають нашу підтримку. Сьогодні, як ніколи, ми  бачимо майбутнє в українському спорті. Саме для цього на Рівненщині та по цілій країні  відбудовуємо інфраструктуру – будуються басейни, стадіони, спорткомплекси. Переконані, що ставлення до спорту суттєво мотивуватиме нашу молодь», – зазначив Віталій Коваль.

Нагадаємо, що за завойовані медалі також передбачено одноразові винагороди і з обласного бюджету: Михайлу Романчуку – 273 тис. грн, Олегу Омельчуку – 107 тис. грн, їх тренерам – половина від сум.

Окрім того, впродовж двох років і спортсмени , і тренери будуть отримувати стипендію голови ОДА і обласної ради в розмірі п’яти прожиткових мінімумів. А це на сьогодні понад 13 тис. грн щомісяця.

Також із ініціативи голови Рівненської ОДА Віталія Коваля, ремонт приміщення спортивної школи, де займався Михайло Романчук, буде включено в президентський проект «Велике будівництво» на 2022 рік.