Рівненська область – друга в Україні за динамікою зростання доходів


Рівненщина продовжує втримувати лідируючі темпи зростання доходів. За 4 місці 2021 року область – друга в Україні за фінансовими результатами. У січні-квітні 2021 року регіон забезпечив надходження доходів на 22 відсотки більше, ніж на цю дату торік. 

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. 

«Приріст склав майже 400 млн грн. Продовжуємо нарощувати фінансові потужності, незважаючи на пандемію. За чотири місяці Рівненщина має найвищі темпи приросту ПДФО – маємо додаткові 272 мільйони, у п’ятірці за сплатою податку за землю – плюс 36%, ніж на цю дату торік, на сьомій позиції – з податку на нерухоме майно (+57%). Загалом до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 2,2 млрд грн власних доходів», – відзначив Віталій Коваль.

 Голова ОДА додав, що таких результатів вдалося досягти завдяки створенню рівних умов для підприємництва, детінізації бізнесу, а також тісній співпраці з контролюючими органами, держгеокадастром та територіальними громадами краю.

 «Чималим внеском в зростання доходів є ефективне управління природними ресурсами. У 2020 році ми провели аудит сільськогосподарських земель. У результаті – на Рівненщині збільшили кількість облікованих посівних площ на 28 тис га, що дозволило наростити податкові надходження по сплаті земельного податку та ПДФО», – додав Віталій Коваль.