Рівненська АЕС привітала освітян з професійним святом

У Палаці культури Рівненської АЕС із нагоди Дня працівників освіти відбулися урочистості та нагородження педагогів Вараської міської територіальної громади.

З професійним святом освітян привітав генеральний директор РАЕС Павло Павлишин, народний депутат України Василь Яніцький, в.о. міського голови Михайло Волинець та його заступник Дмитро Стецюк, начальник управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради Олена Корень.

За високий професіоналізм, незмінну підтримку, значний особистий та творчий підхід до організації виховної роботи майбутнього покоління атомників Грамоти Рівненської АЕС вручено Олені Корень, директору Вараського ліцею №5 Руслану Пашку та директору Вараського ліцею №1 Наталії Середі.

Також педагогів  міської територіальної громади відзначено Грамотами Міністерства освіти та науки України, управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та преміями міського голови. Серед нагороджених освітян й майстер виробничого навчання професійно-технічного училища РАЕС Галина Шмирко та її колега – викладач зі спецтехнологій Юлія Столяр.

Під час святкового концерту вихованці гуртків Палацу культури, Будинку дитячої та юнацької творчості, учні ПТУ РАЕС підготували яскраві інструментальні, хореографічні та вокальні номери, даруючи щирі вітання й усмішки всім присутнім.

Рівненська АЕС активно співпрацює з освітньою галуззю громади у різноманітних соціальних та профорієнтаційних проєктах, розуміючи, що спільними зусиллями закладається фундамент у розвиток молодої особистості та її  інтелектуального розвитку.

«Приємно бачити представників освіти всієї нашої громади в цьому залі. Від імені колективу Рівненської АЕС вітаю вас із професійним святом. Як батько можу сказати, що педагоги – ті люди, які значну частину свого часу проводять з нашими дітьми та спільно з нами, батьками, докладають максимум зусиль для їхнього виховання та навчання. Вчителі передають дітям не лише знання, а й прищеплюють їм найкращі риси», – відзначив у вітальному слові Павло Павлишин.