Рівненська АЕС працює на максимальній потужності


До мережі під’єднали четвертий енергоблок. 

Про це йшлося під час зустрічі начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля із міністром енергетики Германом Галущенком та керівництвом атомки.

“Відбулася чергова масована атака, яка завдала ударів як по генерації, так і по можливості передачі. За рахунок запуску відповідних блоків, ми суттєво зменшуємо дефіцит в системі. Відповідно, це вплине на тривалість відключень”, — пояснив міністр енергетики.

Герман Галущенко наголосив, що відтепер в енергосистемі України працюють усі девʼять енергоблоків атомних електростанцій, розташованих на підконтрольній державі території. Ще шість енергоблоків тимчасово окупованої Запорізької АЕС зупинені.

“Енергоблок №4 Рівненської АЕС підключили після того, як завершили планово-попереджувальний ремонт та перевантажили ядерне паливо. Наразі четвертий енергоблок набирає потужність”, – сказав Віталій Коваль.

Також очільник області додав, що завершено і відновлювальний ремонт турбогенератора на енергоблоці №2,  який після ввімкнення у мережу набрав 100% потужності.

Віталій Коваль висловив впевненість, що дефіцит генерації електроенергії тепер зменшиться.