Рятувальники розповіли освітянам, як безпечно провести новорічні свята

21 грудня співробітники Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області провели зустріч з керівниками навчальних закладів Володимирецької селищної територіальної громади.

Присутніх ознайомили із станом з пожежами в районі та в країні в цілому. Розглянули пожежі в закладах освіти області, які мали місце в останні роки та передумови, що сприяли їх виникненню. Нагадали про необхідність приведення у належний протипожежний стан підвідомчих об’єктів та усунення виявлених в ході проведення перевірок порушень правил пожежної та техногенної безпеки.

Також, зважаючи на те, що «на носі» новорічні та Різдвяні свята, то рятувальники додатково нагадали про правила пожежної безпеки під час організації та проведення новорічних заходів в т.ч. ранків, концертів, тощо, в навчальних закладах. Не забули нагадати і про правила безпеки під час встановлення новорічної ялики.

Зважаючи на те, що невдовзі у школярів зимові канікули закликали педагогів провести з дітьми уроки безпеки життєдіяльності. Зокрема, щодо правил поведінки під час ожеледиці, на дорозі, в побуті, на льоду, тощо. Адже це час коли є загроза збільшення дитячого травматизму та інших подій за участю дітей.

Наостанок рятувальники привітали всіх присутніх з наступаючим новим 2022 роком та Різдвом Христовим та побажали приємних та головне безпечних свят.

Начальник ВОППЗ та ЦЗ Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.МУРАВИНЕЦЬ