Рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на базі Володимирецького ЗЗСО № 1

13 жовтня на базі Володимирецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Володимирецької селищної ради працівниками 11-ї державної пожежно-рятувальної частини було проведено тактико-спеціальні навчання. Мета заходу – тренування вмінь і навиків рятувальників з ліквідації пожеж на об’єктах освіти.

Згідно із задумом, в приміщенні бібліотеки виникла пожежа. Горіння супроводжувалось значним задимленням. Існувала загроза перекидання вогню на сусідні приміщення. Персонал об’єкту повідомив про подію за номером «101» та розпочав евакуацію дітей.

Після отримання інформації про пожежу до місця події негайно виїхали рятувальники, які провели розвідку, евакуювали з осередку пожежі потерпілого, надали домедичну допомогу та оперативно подали один водяний ствол для локалізації та надалі ліквідації умовної пожежі.

Під час навчань рятувальники провели вивчення оперативно-тактичної закладу освіти, ознайомилися з особливостями зовнішнього протипожежного водопостачання і забезпечення пожежної безпеки на об’єкті.

Після чого співробітники Служби порятунку провели з персоналом бесіду-інструктаж щодо дій в разі виникнення пожежі чи іншої позаштатної події, а дітей ознайомили з роботою рятувальників, продемонструвавши техніку та спорядження.

Дітей даний захід дуже зацікав, тож бажаючі мали змогу задати фахівцям ДСНС питання, які їх цікавили, а також сфотографуватися на згадку.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області