Рятувальники провели нараду з керівниками навчальних закладів Вараської міської територіальної громади

25 серпня працівники Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області взяли участь у проведенні наради з керівниками закладів загальної середньої освіти Вараської МТГ, яка відбулася в приміщенні управління освіти Вараської міської ради.

В ході проведення наради розглядалося питання стану дотримання правил пожежної безпеки у закладах загальної середньої освіти громади.

В контексті даного питання рятувальники нагадали, що дотримання правил пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти це без перебільшення дуже важливий напрям роботи до якого потрібно ставитися з відповідальністю та вимогливістю, адже пожежа в школі, чи в дитячому садочку завжди дуже небезпечна, бо там може одночасно перебувати велика кількість дітей.

Згадали і про недавні пожежі, які сталися в закладах освіти області та району, адже майже в усіх випадках до їх виникнення призводило саме недотримання правил пожежної безпеки. Аналізуючи стан пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти Вараського територіальної ромади було акцентовано на найбільш поширених порушеннях, які виявляються під час перевірок.

Також було наголошено на активізації роботи щодо усунення порушень виявлених під час позапланових перевірок. І хоча деякі із них і вимагають значних фінансових затрат, проте як показує практика, порівняно із збитками, які завдає пожежа, вони не сумісні. До того ж від цього напряму залежить життя та здоров’я дітей. То ж до цього потрібно ставитися відповідально.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області