РАЕС підтримує релокацію бізнесу в Україні

Рівненська АЕС, як соціально відповідальне підприємство, сприяє відновленню бізнесу в Україні для підприємців з числа вимушених переселенців.

Сьогодні, тисячі бізнесів потребують евакуації та релокації на безпечні території України з метою якісного відновлення роботи. Максимально швидкий перезапуск підприємницької діяльності наблизить перемогу і полегшить відновлення держави.

Рівненщина є областю з найбільшою кількістю об’єктів для релокації бізнесу в Україні. Нині в області існує 238 актуальних пропозицій. Станом на 10 червня на державній електронній платформі – каталозі пропозицій бізнесу територіальних громад, які готові прийняти та забезпечити належні умови для перезапуску бізнесів на своїй території, розміщено і п’ять об’єктів Рівненської АЕС.

Підприємство пропонує під оренду мийку для вантажних автомобілів з обслуговуючими спорудами, склад каменю та щебеню з рампою розвантаження, базу із забезпечення виробництва вантажопідйомних механізмів, центральний матеріальний склад та ремонтно-механічну майстерню. Усі території забетоновані й готові до розміщення бізнесу. Більш детальна інформація доступна на сайті: restartbusiness.in.ua.

Переміщення підприємницької діяльності з окупованих територій або ж з місць, що зазнали руйнувань від збройної агресії росії, на територію Вараської громади сприятиме її розвитку, створенню нових робочих місць та пришвидшить відновлення української економіки. Постійно розвиваючись, РАЕС піклується і про взаємовигідну співпрацю, відтак підтримка Рівненською АЕС релокації бізнесу в Україні забезпечуватиме економічну стабільність та обороноздатність держави, адже дозволить ефективно працювати малому, середньому та великому бізнесам на благо країни.

Юлія Кулаєва

За матеріалами www.rnpp.rv.ua