Радилися з головами територіальних громад

14 вересня у Вараській районній державній адміністрації  під керівництвом першого заступника голови РДА Юрія Козярця, за участі заступника голови райдержадміністрації Наталії Ковальчук, директора КНП «Володимирецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександра Волочнюка пройшла нарада з головами територіальних громад та начальниками відділів освіти територіальних громад.

На порядок денний виносилося актуальне питання:  про стан проведення вакцинації в територіальних громадах району, зокрема серед працівників галузі освіти громад.

Юрій Козярець відмітив, що показники вакцинації Рівненської області найнижчі в Україні, Рівненщина стрімко наближається до «жовтої» зони. А це означає, що заклади освіти, де менше 80% вакцинованих працівників, будуть працювати дистанційно.

На виправлення ситуації та збільшення відсотків вакцинованих працівників закладів освіти керівництво області дало тиждень часу, за який потрібно максимально докласти зусиль для покращення ситуації.

Назвав перший заступник голови РДА лідерів вакцинації у закладах освіти Вараського району: Антонівська ТГ  – 70% вакцинованих працівників закладів, Володимирецька ТГ – 60-70%. Найнижчі темпи вакцинації вчителів у Рафалівській  територіальній громаді.

Голови територіальних громад охарактеризували ситуацію  щодо вакцинації в закладах освіти та розглянули можливі важелі впливу на пришвидшення процесу проведення щеплень.

 Олександр Волочнюк розповів про вакцинацію педагогічних працівників та проблеми, що виникають, наголосив на готовності  проводити виїзну вакцинацію, але за умови організованих колективів.

На завершення наради Юрій Козярець підкреслив, якщо за тиждень відсоток вакцинованих не збільшиться, то з понеділка школи перейдуть на дистанційну форму навчання, закликав керівників громад та освітян посилити роботу  у закладах освіти з вакцинації.

Наразі від керівників громад, директорів шкіл і педагогів залежить чи будуть діти ходити до школи у разі запровадження більш жорсткого карантину.