Радилися з головами територіальних громад

13 липня  у Вараській районній державній адміністрації  під керівництвом в.о. голови Вараської РДА Юрія Козярця пройшла нарада з головами територіальних громад. В роботі наради взяли також участь заступник голови райдержадміністрації Віктор Кушнерук, голова районної ради Ярослав Березюк, т.в.о. військового комісара Володимирецького ОРТЦК та СП Володимир Сидор, т.в.о. начальника Вараського РВ ГУНП  в Рівненській області Василь Чабан, т .в.о. начальника відділення №1 Вараського РВ ГУНП  в Рівненській області Микола Купрій, головний лікар КНП «Володмирецька багатопрофільна лікарня» Іван Караїмчук.

Єдину систему відеоспостереження «Безпечна Рівненщина» планують впровадити у всіх територіальних громадах Рівненщини, саме питання фінансування, встановлення та функціонування у Вараському районі даної системи, обговорили з головами територіальних громад та представниками поліції.

Розглянули два питання, що стосуються КНП «Володмирецька багатопрофільна лікарня», про стан розрахунків територіальних громад за проходження медичної комісії призовниками на військову службу та про заборгованість громад за електроенергію, теплопостачання, воду та водовідведення перед медзакладом. По даним питанням зацікавлені сторони  домовилися у форматі робочої групи напрацювати алгоритм дій для вирішення проблеми погашення заборгованості.

На важливості проведення імунізації населення району наголосив в. о. голови райдержадміністрації Юрій Козярець, та закликав керівників територіальних громад виправити розрив комунікацій по донесенню населенню інформації про центри вакцинації, наявність вакцини тощо.  

Також розглянули питання про стан виконавської дисципліни щодо дотримання територіальними громадами термінів інформування Вараської РДА.

В різному, з представниками поліції, головами Зарічненської та Полицької громад обговорили заплановану на 19 липня мирну акцію з перекриттям траси «Київ -Варшава», неподалік с. Полиці. Перекрити рух збираються жителі Зарічненської громади з  вимогою до Президента України, скасувати указ про створення Нобельського національного природного парку.