Призначення та виплата одноразової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок війни та членам їхніх родин

Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку та умов виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок війни, та членам їхніх родин.

Про це повідомили в Мінветеранів.

Відтепер одноразова грошова допомога буде також призначатися та виплачуватися волонтерам, які надавали волонтерську допомогу Збройним Силам України чи іншим силовим структурам під час заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України і стали особами з інвалідністю внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва) під час надання такої допомоги, та членам сімей загиблих з числа таких волонтерів.

Відповідні зміни за ініціативи Мінветеранів внесено до постанови КМУ від 19 серпня 2015 р. № 604 під час засідання Уряду.

“Сьогодні Уряд ухвалив важливе та потрібне рішення щодо забезпечення соціальних гарантій людям, які з перших днів російської збройної агресії проти України надають безцінну підтримку нашим військовим. Вони завжди поруч, адже волонтери і військові – це міцний зв’язок, у нашій єдності – сила та незламність української нації. Разом працюємо на перемогу!”, – наголосила міністр Юлія Лапутіна.

Більше – в інфографіці та за посиланням: https://bit.ly/3Mqg0u8