Про програму відновлення країни, гуманітарну та безпекову ситуацію йшлося на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України Володимиру Зеленському

До засідання у форматі онлайн долучилися начальник Вараської районної військової адміністрації Людмила Мариніна разом з головою Вараської райради Ярославом Березюком, заступник голови РДА Олеся Карп’юк, а також голови територіальних громад району.

✔Розпочали зустріч із хвилини мовчання. Зокрема, з початку повномасштабного вторгнення на війні загинуло 25 депутатів місцевих рад України. Серед них – троє загиблих захисників з Рівненщини.

✔ Представники Уряду та силового блоку представили плани щодо безпеки територій, відновлення енергетичних об’єктів, відбудови інфраструктури. Йшлося й про інтеграцію внутрішньо переміщених осіб. Рівненщина була відзначена як область, де одна з кращих систем перекваліфікації ВПО.

✔️Особлива увага приділялася обговоренню програми відновлення країни, гуманітарній та безпековій ситуації. Адже нині наша держава потребує нових рішень та кроків не тільки для відбудови, а й зміцнення держави.

За попередніми підрахунками, агресор зруйнував або пошкодив в Україні вже понад 81 тисячу об’єктів. Все це треба відновити в найкоротший термін.

На Конгресі виступали іноземні гості. Свою підтримку Україні вкотре висловив Президент регіонів Євросоюзу Васко Алвеса Кордейро.

Як зазначив Президент України Володимир Зеленський, важливо зберегти єдність. Багато чого вдалося пройти завдяки тому, що ми разом.

Володимир Зеленський подякував усім представникам влади – від місцевої до центральної за згуртованість під час найскладнішого року в Україні.

На переконання Президента, саме єдність пришвидшить нашу перемогу.