Працівники РАЕС здобули найбільше призових місць у цьогорічному фотоконкурсі ОМА

Працівники Рівненської АЕС посіли найбільше призових місць у VII фотоконкурсі Організації молоді Атомпрофспілки.

Цьогоріч учасниками конкурсу ОМА стали 47 спілчан без обмежень за віком – працівників АЕС країни, головного офісу Енергоатома та представників Східної об’єднаної організації профспілки. Компетентне журі визначило призерів конкурсу у п’яти номінаціях. Творчі роботи оцінювалися за художністю (сюжет, відповідність заданій темі), оригінальністю та технічністю. Працівники Рівненської АЕС завоювали призи у чотирьох номінаціях, де здобули два перших, два третіх та два призи глядацьких симпатій.

У номінації «Енергія успіху» майстер цеху теплової автоматики та вимірювань Геннадій Єржикевич посів перше місце за фото «Чиста енергія РАЕС», а електрослюсар цеху з ремонту електротехнічного устаткування енергоремонтного підрозділу Микола Ємельянов здобув бронзу за знімок «Атом на службі миру».

Геннадій Єржикевич також виборов першість у номінації «Моє фото змінить світ» із фотороботою «Енергія РАЕС на фоні енергії Всесвіту». Бронзу у цій же номінації завоювала світлина «Використовуй екосумки!» лаборанта хімічного цеху Наталії Тимофієвої.

Призи глядацьких симпатій у номінаціях «Знайомтесь, моє місто» та «Сім’я – найголовніше у світі» вибороли знімок «Моя фортеця» інженера реакторного цеху №2 Анатолія Харечка та фото «Не знаєте, що робити, щоб у світі був мир? Йдіть додому та любіть свою сім’ю. Мати Тереза» Миколи Ємельянова.

Працівники Рівненської АЕС будуть нагороджені грошовими винагородами від Організації молоді Атомпрофспілки. Щорічними перемогами у фотоконкурсах ОМА атомники підтверджують, що вони не лише професіонали у виробничій діяльності, але й справжні митці – творчі й креативні особистості, які прагнуть всебічного саморозвитку.

Юлія Кулаєва

За інформацією www.rnpp.rv.ua