Поліська митниця інформує

Завдання Уряду по надходженню до державного бюджету в березні Поліською митницею виконано на 139,5%

        «Учасники зовнішньоекономічної діяльності, які здійснюють операції в зоні діяльності Поліської митниці Держмитслужби у березні 2021 року спрямували до державної скарбниці 1,57 млрд. грн. митних платежів. Завдання Уряду по надходженню до бюджету Поліською митницею виконано на 139,5%, додатково спрямовано  447 млн. грн.

        Загалом у 1 кварталі 2021 року до держбюджету надійшло 3,6 млрд. грн., завдання по надходженню виконано на 107,6%. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження митних платежів зросли на 1,2 млрд. грн., або на 49% відсотків.

        Митне оформлення та пропуск товарів здійснюється безперебійно та оперативно. Очікую таких же позитивних тенденцій і ефективності роботи митниці і надалі»,- повідомив начальник Поліської митниці Держмитслужби Сергій ПАНЧУК.

         Основними товарами, за рахунок митного оформлення яких збільшились надходження митних платежів до бюджету у 1 кварталі 2021 року, в порівнянні з 2020 роком є автомобілі легкові та вантажні, сільськогосподарська техніка, обладнання та механізми, м’ясопродукція, скло, мінеральні добрива тощо.

До спеціального фонду держбюджету у 1 кварталі 2021 року надійшло 1,1 млрд. грн., завдання по надходженню виконано на 195%, додатково бюджет отримав 512 млн. грн. Дані кошти спрямовуються на будівництво житла для військовослужбовців, утримання мережі автомобільних доріг, закупівлю автомобілів для осіб з інвалідністю, підтримку заходів в агропромисловому комплексі.

          Начальник Поліської митниці Сергій ПАНЧУК подякував сумлінному бізнесу зусиллями, якого в нелегкий для країни час наповнюється бюджет та колективу Поліської митниці за сумлінну роботу.

До уваги подорожуючих!

Поліська митниця Держмитслужби повідомляє, що з 30 березня 2021 року,  у зв’язку з посиленням карантинних обмежень, діють оновлені правила в’їзду до Польщі.

Зокрема, для тих, хто прямує з країн ЄС необхідно мати при собі негативний тест на Covid-19 (ПЛР або антигенний), зроблений не пізніше, ніж за 48 годин до перетину кордону. За наявності негативного тесту особи не відбуватимуть 10-денний карантин.

Подорожуючих з інших країн тест на коронавірус, зроблений за межами Польщі, не звільнятиме від карантину. Однак, приїжджі можуть зробити тест на Covid-19 вже у Польщі, й у випадку негативного результату звільнятимуться з карантину достроково.

Поліська митниця Держмитслужби