Платники Рівненщини сплатили до бюджету понад 108  млн грн єдиного податку

У січні 2023 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Рівненської області 108,2 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом 2022 року надходження цього платежу зросли на 12% або 10,2 млн гривень.

Частка сплаченого податку приватних підприємців від загальної суми надходжень єдиного податку – 70 вдсотків. За перший місяць цього року вони сплатили 75,9 млн грн єдиного податку. Юрособи-спрощенці перерахували до місцевих бюджетів 15,3 млн грн єдиного податку. Платники, які задіяні в сільськогосподарському секторі, а це четверта група спрощеної системи оподаткування, сплатили 17  млн грн єдиного податку.

У податковій службі області нагадують, що єдиний податок – один із важливих джерел наповнення місцевих скарбниць, до яких він зараховується у повному обсязі.

Та відзначають, розуміючи важливість сплати податків, сумлінні представники малого та середнього бізнесу Рівненської області, які працюють на спрощеній системі оподаткування, щомісяця роблять свій фінансовий внесок у добробут територіальних громад.