Перетвори свою лють на зброю: на Рівненщині триває набір добровольців до штурмової бригади Нацполіції


Поліцейський з Рівненщини приєднався до штурмової бригади «Лють».

Хочу помститися окупантам. Така мотивація у 43-річного поліцейського з Рівненщини Анатолія Бурака, який один із перших подав свою кандидатуру до об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють».

Усі етапи відбору пройшов успішно, тепер вже проходить відповідне навчання.

Усі чоловіки родини військові вертольотчики. Покійний батько – полковник ЗСУ, брат – майор ЗСУ. Анатолій Буряк – офіцер запасу Збройних Сил України. У 2014-2020 роках Анатолій брав участь у виконанні завдань в зоні АТО/ООС.

За словами поліцейського, якби був живий його батько – він би схвалив рішення сина піти у штурмову бригаду. Підтримав його і брат, а також мама і дружина поліцейського. Основна мета добровольця – помститися окупантам за смерть товаришів та реалізувати себе як воїн.

«Хочу нищити загарбників усіма можливими способами. Адже важко пережити біль втрати захисників нашої держави, а особливо тих, кого знаєш – товаришів, із якими навчався у військовому інституті, із якими пройшов льотний вишкіл. Один із них, героїзмом, мужністю і відвагою якого пишаюсь, – мій однокурсник, полковник ЗСУ Мариняк Олександр Мирославович. Він удостоєний високого звання Героя України. На жаль, посмертно», – розповів Анатолій Буряк.

А вже після Перемоги підполковник поліції планує повернутись до несення служби у своєму підрозділі – управлінні стратегічних розслідувань у Рівненській області.

Нагадаємо, долучитися до штурмової бригади Національної поліції України можна, заповнивши анкету онлайн на storm.mvs.gov.ua або ж у визначених Центрах надання адміністративних послуг, перелік адрес яких є на сайті. Для громадян також працює і гаряча лінія для консультацій 0800100020.