Обласна спартакіада серед допризовної молоді (військово-спортивне багатоборство)

26-27 квітня відбулася обласна спартакіада серед допризовної молоді (військово-спортивне багатоборство) в містах Рівне та Острог. У змаганнях взяли участь 6 команд: з Вараського, Дубенського, Сарненського, Рівненського районів, м. Рівного та Острозького військового ліцею.

Команду Вараського району гідно представили учні військово-спортивного профілю Володимирецького ліцею «Колегіум» Володимирецької селищної ради.

У перший день Спартакіади змагання проходили зі стрільби з пневматичної гвинтівки, плавання на 50 м, в метанні гранати Ф-1 (600 гр.) на дальність, підтягування на перекладині.

У другий день юнаки змагалися з бігу на 100 та 1500 метрів на стадіоні «Воднік». А після обіду змагання проходили в Острозькому обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою, де юнаки долали смуги перешкод.

Враховуючи те, що часу для підготовки наших учасників Спартакіади було дуже мало, і те, що у різних видах змагань їх суперниками були учасники з високим ступенем спортивної кваліфікації та з досвідом участі в змаганнях Всеукраїнського рівня, за підсумками змагань команда Вараського району виборола IV місце, поступившись командам м.Рівного, м.Острога, Сарненського району та випередивши команди Рівненського та Дубенського районів. В окремих видах програми переможцями та призерами стали учасники нашої команди:

              З метання гранати Ф-1 на дальність:

2 м. – Мацюк Руслан;

                З подолання смуги перешкод:

2 м. – Петрук Віталій (Вараський район)

     Щиро дякуємо усім учасникам та організаторам Спартакіади!

      До нових перемог!