На території Володимирецької ТГ працювала комісія з обстеження лісових насаджень

На території Володимирецької громади 16 травня під головуванням начальника Вараської РВА Людмили Мариніної працювала комісія з обстеження лісових насаджень.

Екологи, правоохоронці, лісівники, представники місцевої та виконавчої влади здійснили виїзд з метою обстеження лісових масивів ССВК «Селянський ліс» біля села Степангород та визначення заходів для запобігання  пожеж.  

Орієнтовна площа лісових насаджень «Селянського лісу» колишньої Степангородської сільської ради  становить 630.9 га., а загальна площа по Володимирецькій територіальній громаді – орієнтовно 6 191 га.

В ході діяльності комісії було виявлено, що майже весь ліс винищено та  захаращено порубковими рештками, які необхідно негайно прибрати на відстань не менше 100 метрів від населеного пункту, згідно правил пожежної безпеки.

Володимирецькій селищній раді рекомендовано облаштувати захисну смугу для того, щоб порубочні рештки не становили пожежної небезпеки.

Державною екологічною інспекцією Поліського округу буде розпочато облік незаконно зрубаних дерев по колишній Степангородській сільраді.

Нагадаємо, комісія з обстеження лісових насаджень у Вараському районі на площі більше 10 тис. га. створена на виконання рішення Ради оборони області. Основним завданням роботи комісії є обстеження лісових насаджень та передача їх в державну власність і під охорону ДП “Рафалівський лісгосп”.