На Рівненській АЕС відбулася нарада щодо поточних питань управління персоналом, що стосуються розвитку, дисципліни та організації допомоги ЗСУ

Захід відбувся під головуванням заступника генерального директора з персоналу Богдана Шмигельського, який розпочав нараду із подяки колективу за підтримку військових та наголосив на важливості її продовжувати. Представник адміністрації підприємства також прокоментував ситуацію щодо чоловіка, який працював на електростанції більше 15 років тому та якому СБУ оголосила підозру у підтримуванні російської агресії в Україні.

«У нас «нульова» толерантність до проявів сепаратизму і взагалі до нейтральної позиції, якій сьогодні не може бути і місця. У нас є ворог, тож ми однією стіною повинні стояти проти нього», – наголосив Богдан Шмигельський.

У ході наради зазначено, що наразі на РАЕС завершується навчання п’ятої групи спеціального кадрового резерву та готується організація шостої групи, тож керівники структурних підрозділів можуть подавати пропозиції щодо рекомендованих осіб. Також підкреслено на важливості дотримання трудової дисципліни працівниками, зокрема, як щодо підтримання робочих місць в охайному стані, так і вчасного початку й завершення трудового дня.

Помічник генерального директора – начальник управління з питань аварійної готовності та реагування РАЕС Андрій Забродоцький зауважив, що наразі до Вараського РТЦК подані списки усіх працівників енергогенеруючого підприємства, рекомендованих до подальшого бронювання.

Заступниця голови Первинної профспілкової організації РАЕС Тетяна Васильєва розповіла, що завдяки акції «Я допомагаю ЗСУ» цього місяця атомники зібрали понад 3 млн гривень. У січні в межах акції закуплено й передано 9 квадрокоптерів та 6 автомобілів, які нині допомагають військовим на передовій. Для воїнів під Соледаром передано по 30 військових рюкзаків та спальників. Також кошти пішли на ремонт автомобілів, які служили у зоні бойових дій, запасні частини до них та пальне для доставки гуманітарних вантажів волонтерами РАЕС на лінію фронту.

«Ми робимо величезний вклад і всі разом наближаємо Перемогу! Наразі є чимало звернень і їх стає все більше. Це звернення від працівників РАЕС, які служать у лавах ЗСУ, атомників, чиї діти воюють на фронті та багатьох мешканців нашої ОТГ. Хлопцям потрібні мобільні рації, які нині значно подорожчали, тепловізори, генератори, авто, квадрокоптери, системи супутникового зв’язку, акумулятори, інвертори, медичні тактичні аптечки», – підкреслила Тетяна Васильєва.

На завершення атомників запросили до участі у творчих проєктах на підтримку працівників Запорізької АЕС та мешканців тимчасово окупованого Енергодару, які залишилися там і продовжують тримати стійку проукраїнську позицію. Таким є проєкт Енергоатома з образотворчого мистецтва «Енергодар – це Україна!».

Юлія Кулаєва

Фото: Надія Тимофєєва