На Рівненщині запустили «гарячу лінію» Нацсоцслужби


Головне управління Нацсоцслужби у Рівненській області запустило роботу «гарячої лінії». Номер телефону, за яким тепер можна зв’язатись із фахівцями – 400 100. Для мобільного номер такий – +380 (362) 400 100. Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні.

Тепер, завдяки даному сервісу клієнти зможуть отримати інформацію про графік роботи управління, консультацію з питань соціальної підтримки та надання соціальних послуг населенню, з питань дотримання прав дітей, а також загальну інформацію про діяльність Головного управління Нацсоцслужби. 

«В назві нашої структури зазначено «сервісна», а тому ми намагаємось виправдати очікування суспільства і забезпечити клієнтоорієнтований, людяний, сучасний підхід в наданні послуг у соціальній сфері. Щоб досягти цього потрібен постійний зворотній зв’язок від аудиторії, тому ми й запустили так звану «гарячу лінію» 400 100. Тож чекаємо ваших дзвінків, запитань, запитів, відгуків про роботу соціальних служб, готові вислухати індивідуальну ситуацію і проблему та, по можливості, допомогти розв’язати. Ми завжди відкриті до діалогу, адже будуємо Соціальний сервіс для вас!» – зазначила начальник Головного управління Нацсоцслужби у Рівненській області Юлія Шигорева.