На Рівненщині втілюють програму UNFPA Фонду ООН

Завдяки проекту вдалося залучити більше 3 млн грн для покращення сервісів для жінок постраждалих від домашнього насильства.

Фінансова підтримка передбачає облаштування і ремонт кризових центрів, закупівля обладнання, навчання та часткова оплата праці працівників.

Нагадаємо, у таких центрах надають соціальні, психологічні та юридичні послуги.

«У Рівненській області UNFPA підтримує покращення існуючих та створення нових спеціалізованих сервісів для потерпілих від домашнього та гендерно зумовленого насильства. У Вараській громаді – денний центр та кризова кімната, Варковицькій – притулок, Володимирецькій – консультативна служба та Радивилівській – первинна служба соціально-психологічного консультування. Також створюють обласний денний центр та кризову кімнату у Рівному», – розповіла начальниця ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області Юлія Шигорева.

Нагадаємо, що програма UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення є провідною агенцією ООН у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Програма UNFPA працює у 150 країнах світу.

Представництво в Україні працює з 1997 року.

Програма, зокрема, покращує доступ постраждалих до якісної допомоги, такі як: притулки, кризові кімнати, денні центри, національна гаряча лінія, мобільні бригади соціально-психологічної допомоги, пункти невідкладної медичної допомоги для постраждалих.