На Рівненщині від коронавірусу вакцинувалася 71 тисяча жителів, старших 60 років

На Рівненщині дві дози вакцини від COVID-19 отримала майже 71 тисяча громадян віком 60+. Про це стало відомо під час селекторної наради з громадами та медиками області під головуванням першого заступника голови Рівненської ОДА Сергія Подоліна.

У Вараській РДА в селекторній нараді взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Мариніна, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козярець, заступник голови райдержадміністрації Олександр Гузич.

«Незважаючи на більш легкий перебіг захворювання, штам «Омікрон» все одно небезпечний. І не всі зможуть перенести його легко, а особливо, люди із груп ризику. Тому особливо важливо вакцинуватися людям віком 60+», – сказав Сергій Подолін.

Нагадаємо, з ініціативи Президента України за базовий курс вакцинації громадяни можуть отримати 1000 гривень від держави. За бустерну дозу щеплення від коронавірусу, отримають ще 500 гривень в рамках програми «є-Підтримка». 

Також сьогодні Володимир Зеленський анонсував отримання для громадян, старших 60 років, безкоштовних смартфонів від держави.