На Рівненщині триває 5-ий етап вакцинації проти COVID-19


Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль відвідав центр вакцинації у Дубно. Його розгорнули в Будинку дітей та молоді ще 19 червня, а минулого тижня він перейшов у щоденний режим прийому відвідувачів. Приміщення розділене на дві зони: до і після щеплення.

Лише з початку кампанії в Дубенському центрі провакциновано понад 800 людей. А загалом на Рівненщині зроблено понад 133 тисячі щеплень.

«Наразі в державі триває 5-ий етап вакцинації громадян від COVID-19. Зробити щеплення може кожен охочий. Для цього необхідно лише прийти до найближчого пункту чи центру вакцинації. З минулого тижня всі центри масової вакцинації у Рівненській області працюють у щоденному режимі”, – повідомив Віталій Коваль.

Наразі в області є всі зареєстровані та дозволені для використання вакцини. Це Pfizer-BioNTech, CoronaVac, AstraZeneca та Moderna. Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби і рятує життя. Крім того, за рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я, робити щеплення можна і дітям, але лише тим, кому виповнилося 12 років, і тільки після консультації з лікарем.