На Рівненщині шкільні олімпіади проводитимуть онлайн

10 листопада під керівництвом першого заступника Рівненської ОДА Сергія Подоліна пройшла селекторна нарада на якій обговорили питання організації шкільних олімпіад у період воєнного стану.

Освітянська спільнота області завзято обговорює можливість їх проведення. Вагомі аргументи «за» та «проти» обговорили під час наради.

У Вараській РВА участь у режимі відеоконференцзв’язку взяли в. о. начальника районної військової адміністрації Олександр Гузич, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козярець, керівники структурних підрозділів та працівники РВА.

«Олімпіади Україні потрібні, але в новому форматі й без примусу. Освіта — основа держави, без якої нічого не буде. Ми зобов’язані дати можливість кожному талановитому учню спробувати свої сили. Саме тому, порадившись, було прийняте рішення про проведення олімпіади в онлайновому форматі. Підключитися можна буде як у школі, так і у власній оселі», – розповів Сергій Подолін.

Додатково узгодили графіки відключення світла у період, коли проходитимуть олімпіади. А також тривалість написання, алгоритм надходження завдань та дії учасників під час сигналу «повітряна тривога».