На Рівненщині підвели підсумки оздоровчої кампанії 2021 року

На нараді в Рівненській ОДА підсумували оздоровчу кампанію 2021 року та обговорили перспективи та виклики наступної.

У заході взяла участь заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська та керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники причетних структурних підрозділів ОДА.

Також у Вараській РДА в онлайн режимі у нараді взяла участь заступник голови райдержадміністрації Наталія Ковальчук.

«На  Рівненщині загалом послугами оздоровлення та відпочинку було охоплено понад 8789 дітей, з них 8567 дітей пільгових категорій. У 2021 році на оздоровлення та відпочинок дітей фактично використано понад 20 мільйонів гривень. Так, 365 тисяч гривень – кошти обласного бюджету; понад 12 мільйонів гривень – кошти місцевих бюджетів; 7 мільйонів гривень – залучені кошти підприємств, установ та організацій різних форм власності; 1 мільйон гривень  – кошти місцевих бюджетів на підготовку комунальних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку», – зазначила Людмила Шатковська.

Влітку 2021 року в області  працювали: дитячий заклад оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Агатівка» Рівненського району, комунальне підприємство «Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне» Рівненської міської ради, позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Острозький дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Країна мрій» Рівненського району, санаторій «Горинь» Сарненського району, спеціалізований санаторно-оздоровчий комплекс  «Веселка» Дубенського району.

Також на Рівненщині активним відпочинком у літніх таборах  при закладах освіти було охоплено понад 7 тисяч школярів. Загалом функціонувало 44 пришкільних табори з денним перебуванням.

Під час заходу учасники також обговорили питання, пов’язані із дотриманням пожежної безпеки та правопорядку під час функціонування закладів оздоровлення та відпочинку та вимог санітарного законодавства.