На Рівненщині перший дзвоник пролунав для більш ніж 15 тисяч першокласників


Сьогодні в школах області відбулися урочисті лінійки. Цьогоріч у перший клас пішли 15 745 дітей. Загалом же на Рівненщині навчання розпочалося для 165 919 школярів, а також 38373 студентів, учнів та слухачів вищих, професійно-технічних і фахових передвищих навчальних закладів.

Із початком нового навчального року їх привітали голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та його заступники.

Так, Віталій Коваль побував на святі першого дзвоника у ліцеях Березного.

«Для мене це 1 вересня особливе. Адже я прийшов на свято в рідну школу (зараз це ліцей №1 імені Миколи Буховича). Пам’ятаю, як багато років тому стояв на цьому подвір’ї і з нетерпінням чекав першого уроку. Ми всі родом із дитинства. Ніщо так не впливає на формування людини, як оточення. У шкільні роки мені здавалося, що увесь світ обертається навколо Березного. Ті друзі, які були зі мною тоді, досі для мене найближчі. Тому цінуйте кожен день у школі», – сказав Віталій Коваль .

Очільник області також привітав із Днем знань учнів і вчителів ліцею № 2 Березнівської міської ради та вихованців Березнівського спортивного ліцею.

Тим часом перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін побував на Святі першого дзвоника у Рівненській ЗОШ №11, а також в НВК «Престиж».

«Цьогоріч на День знань побував у школі доньки! Це її останній шкільний першовересень. Попереду – вирішальний рік та випускний клас, що підсумує усе шкільне життя. Також завітав на свято до моєї рідної Рівненської ЗОШ №11. Приємно бачити усміхнених вчителів, радість дітей. А ще тішить те, що школярі навчатимуться у звичному режимі », – поділився Сергій Подолін.

А заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило привітала з початком навчального року учнів та педагогів Обласного наукового ліцею:

«Покоління сьогоднішніх школярів – особливе, адже вони з легкістю поглинають гігабайти інформації. А ще чудово орієнтуються в цифровому просторі. Сучасним учням не потрібно писати твір на тему «Як я провів літо», бо вони вже про це розповіли, показали і зібрали море «лайків» у соцмережах. Але мені здається, що ніхто так не пишається, їх цікавими, стильними, розумними постами без граматичних помилок, як вчителі. Тож бажаю педагогам побільше приводів для гордості, натхнення, терпіння та гарних учнів, а ліцеїстам – цікавого навчання», – зазначила Іванна Смачило.

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг побував на урочистій лінійці у своїй рідній школі – ЗОШ№1, а також взяв участь в урочистостях з нагоди посвяти в студенти Національного університету водного господарства та природокористування.