На Рівненщині чимало молоді хоче долучитися до штурмових бригад «Гвардії наступу»


На Рівненщині є чимало молоді, яка хоче помститися ворогу і долучитися до штурмових бригад «Гвардії наступу». Середній вік таких добровольців – 35 років. Про це йшлося під час робочої наради з представниками прикордонної служби, силових структур та Нацгвардії під керівництвом першого заступника голови Рівненської ОДА Сергія Подоліна.

Нагадаємо, «Гвардія наступу» – це 8 штурмових бригад Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби. Заявку на вступ до бригад можна подати у 5 ЦНАПах області – у двох у Рівному, а також у Дубні, Вараші, та Сарнах. Окрім того, в області працюють агітаційні групи, які надають консультації та роз’яснення добровольцям.

Сергій Подолін також додав, що «Гвардія наступу» – це добровільний набір і жодним чином не мобілізація. Кампанія спрямована на вмотивованих людей, які бажають боронити свою землю. Запис у штурмові бригади продовжується.

Перший заступник голови Рівненської ОДА наголосив, що основу цих загонів складають досвідчені поліцейські, прикордонники, бійці Нацгвардії. Це насамперед люди, які мають бойовий досвід 2014-2015 років. Водночас до підрозділів можуть вступити і добровольці без бойового досвіду. У нашій області чимало рекрутів – це, зокрема, молодь від 18 до 27 років, яка хоче помститися ворогу і долучитися до перемоги України. Після проходження медкомісії усіх новобранців навчатимуть висококваліфіковані інструктори.

Більше інформації – на сайті «Гвардії наступу» https://storm.mvs.gov.ua.

Рівненщині подати заявку можна через 5 ЦНАПів за такими адресами:

  • м-н Просвіти, 2, м.Рівне;
  • вул.Соборна, 195 м.Рівне;
  • м-н Будівельників, буд. 25/1, приміщення 104, м.Вараш;
  • вул.Замкова, 4, м.Дубно;
  • вул.Демократична, 46, м.Сарни.