На РАЕС визначили соціальні об’єкти, які запропонують до передачі територіальним громадам

На Рівненській АЕС відбулася позачергова конференція трудового колективу Рівненської АЕС на чолі із генеральним директором підприємства Павлом Ковтонюком та головою Первинної профспілкової організації станції Іваном Мельником.

Захід відбувся відповідно до ЗУ «Про АТ «НАЕК «Енергоатом» від 06.02.23 року та ЗУ «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» від 03.03.98 року. На порядку денному розглядалося питання визначення об’єктів соціальної інфраструктури РАЕС, що можуть бути запропоновані до передачі у власність територіальних громад, на території яких вони знаходяться.

У ході конференції запропоновано перелік об’єктів, які планують включити до комісії про перетворення Компанії в акціонерне товариство з подальшою передачею їх до комунальної власності територіальних громад. Це рішення базується на Розпорядженні КМУ від 02.05.2023 р., в якому зазначено, що РАЕС зобов’язується подати в КМУ передавальний акт майна, що вноситься до статутного капіталу АТ «НАЕК «Енергоатом». Цей перелік буде винесено на розгляд під час позачергової конференції трудового колективу НАЕК «Енергоатом», яка відбудеться 11 травня цього року в режимі онлайн.

Павло Ковтонюк наголосив, що не підлягають передачі усі об’єкти спорткомплексу, санаторій-профілакторій, готель «Вараш», профтехучилище, Палац культури ім. Лесі Українки, РОК «Біле озеро»: «Перелік об’єктів соцінфраструктури, що перебувають на балансі РАЕС та не плануються до використання, подано в органи місцевої влади. Те, що планується передати в основному лежить в площині недобудови – це об’єкти незавершеного будівництва, як наприклад, загальноосвітня школа чи дитяча поліклініка, дороги за вулицями Мислибницька, Поліська, Колгоспна у м. Вараш тощо».

Делегати конференції – представники структурних підрозділів електростанції погодили перелік об’єктів соцінфраструктури, що обліковуються на балансі РАЕС та не плануються до використання, як таких, що можуть бути запропоновані для передачі у власність територіальним громадам, а також визначили учасників позачергової конференції трудового колективу Компанії.